Natural Exfoliation Scrub (Prírodný exfoliačný peeling) 50 ml

Pre  normálny a mastný typ pleti
Úžasný peeling zanecháva pokožku hodvábne jemnú, jasnú a žiarivú a zároveň redukuje čierne bodky a upchaté póry. Obsahuje aloe vera a kaolín na zvlhčenie a liečenie poškodenej pokožky od škvŕn. Tento jemný píling upokojuje pokožku a dodáva jej žiarivý a zdravý tón pleti.

 

Má veľmi veľa aktívnych látok ako napríklad Illite, ktorý má vysokú sorpčnú kapacitu, vďaka ktorej je veľmi užitočný na odstraňovanie toxínov. Má tonizujúce a zvlhčovacie účinky na pokožku. Oživuje bledú, starnúcu pokožku. Čistí tiež preťažené typy akné. Zlepšuje krvný obeh a dodáva pleti žiarivý, hydratovaný vzhľad. Znižuje výskyt vrások a zlomených kapilár.

Možnosti doručenia
27,80 €
Natural Exfoliation Scrub (Prírodný exfoliačný peeling) 50 ml

Pokyny pre používateľa

Dôkladne očistite pokožku, naneste Scrub a jemne vmasírujte malými krúživými pohybmi po dobu približne 30 sekúnd (15 sekúnd pre veľmi suchú pokožku), vyhýbajte sa oblastiam očí a úst. Nechajte zaschnúť 5-10 minút. Opláchnite teplou vodou, osušte pokožku a dokončite použitím hydratačného krému. Aplikujte 2-3x týždenne.

Aktívne ingrediencie

Montmorille, Kaolín, Illite, Maslovník africký (Bambucké) maslo, Acetylsh-Heptapeptide-1, Listová šťava z Aloe Barbadensis (Aloe Vera), výťažok z koreňa sladkého drievka, výťažok z koreňa MorušeBielej, Výťažok z listov broskyne, Výťažok z koreňa Šišaku bajkalského, Listy čajovníka čínskeho

Varovanie

Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami.

Kategória: Mastná a kombinovaná pleť
Objem: 50 ml