Ošetrenie s maskou CO2

Vyzerať prirodzene atraktívne a mladistvo je vrodenou ľudskou túžbou. Ale starnutie, dedičnosť, choroby, slnko a vietor a ďalšie faktory spôsobujú postupnú degradáciu schopnosti našej pokožky produkovať kolagénové a elastínové vlákna. Výsledkom je, že naša koža má tendenciu strácať objem a začína rednúť, stráca svoju prirodzenú pružnosť a vláčnosť a vznikajú vrásky a záhyby.

CO2 REVELATION (Ošetrenie s maskou CO2) je neinvazívny postup, ktorý využíva oxid uhličitý na stimuláciu produkcie čerstvého kolagénu a tým zlepšuje vzhľad pokožky. Procedúra CO2 REVELATION zahŕňa dodanie CO2 do kožných buniek. To spôsobuje prirodzenú obranyschopnosť mechanizmov tela, ktoré sa majú aktivovať, pretože telo verí, že existuje nedostatok kyslíka. Bude reagovať zrýchlením krvného obehu, čo má za následok nárast čerstvého kyslíka a transport životne dôležitých živín do ošetrovaných oblastí. Týmto sa spustí bunková regenerácia a produkcia nových kolagénových vlákien v koži. Procedúra môže znížiť výskyt strií, odolnej celulitídy, tvorby jaziev po akné a napnutej pokožky pre hladší a mladistvejší vzhľad. 

 • Viditeľne redukuje výskyt jemných liniek a vrások
 • Viditeľne redukuje vzhľad pórov
 • Zlepšuje hydratáciu pokožky
 • Znižuje výskyt nasolabiálnych a čielnych línií
 • Rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti
 • Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky
 • Zdvíha a napína tón pleti
 • Detoxikuje pokožku od voľných radikálov a znečistenia životného prostredia

KROKY .

Krok 1 – Čistenie pleti

 1. Odstráňte makeup micelárnou vodou alebo čistiacim mliekom
 2. Na oblasť tváre, krku a dekoltu naneste Purifing cleansing gel alebo čistiace mlieko a zľahka masírujte pokožku po dobu 2-3min. Odstráňte zvyšky vlhkými špongiami.
 3. Naneste Oxygen scrub a nechajte pôsobiť 3-5min. Navlhčite končeky prstov a zľahka masírujte pleť. Odstráňte vlhkými špongiami. (V prípade veľmi citlivej pokožky scrub nemasírujte)
 4. Pomocou vatového tampónu naneste PH balancing lotion, aby ste obnovili rovnováhu PH v oblasti tváre, krku a

 Krok 2 - Stimulácia pokožky

 1. Naneste 30ml základného hydratačného gélu (Moisturizing Base Gel) gélu na oblasť tváre, krku a dekoltu (ak je oblasť väčšia, použite viac základného hydratačného gélu)
 2. Vezmite vrecko a vyberte sterilizovanú CO2 bavlnenú masku. Namočte masku v 20 ml roztoku aktivátora. Maska je pripravená až keď je úplne nasýtená.
 3. Umiestnite CO2 bavlnenú masku na tvár, vyhýbajte sa oblasti očí a úst, uistite sa, že je maska správne nasadená. Stlačením masky dole aktivujte bubliny. (Ak máte citlivé ruky používajte rukavice).
 4. Nechajte na tvári masku 15-20min.

Krok 3 - Odstránenie

 1. Odstráňte masku CO2 a zlikvidujte. Očistite pokožku vlhkou špongiou.

Krok 4 - Hydratácia

 1. Naneste Oxygen masku, nechajte ju pôsobiť 5-10 min a potom masku odstráňte vlhkými špongiami.

Krok 5 – Ochrana pokožky

 1. Naneste Oxygen Hydro 24 hodín a Oxygen Cream SPF

osetrenie-co2-produkty

 

UPOZORNENIE: IBA NA VONKAJŠIE POUŽITIE, VYHNITE SA OČIAM.
Skladujte na suchom a chladnom mieste.