O značke DÉCAAR

Kto je DÉCAAR?

DÉCAAR je kozmetická značka, ktorá čerpá zo skúseností najrenomovanejších odborníkov a výrobcov kozmeceutických prípravkov, ktorých spája spoločné presvedčenie: základ krásy sa nachádza v zdraví pokožky.

 

DÉCAAR je iný

DÉCAAR sa zameriava na spochybnenie status quo na trhu kozmetickej starostlivosti o pleť a ide príkladom. Zaviazal sa vytvárať a poskytovať
inovatívne, jedinečné, bezpečné a vysoko účinné produkty a ošetrenia pleti. Všetky s dermatologicky overenými výsledkami, ktoré sa zameriavajú na najšpecifickejšie typy pleti a problémy našich zákazníkov.

Základom metodiky DÉCAAR je počúvanie a pozorovanie, aby sme relevantne diagnostikovali pleť a efektívne odporučili najvhodnejšiu starostlivosť. Naši odborníci na pleť navrhnú každému prispôsobený kozmetický program na mieru.

Našu diferenciáciu sme založili na nasledujúcich prvkoch:
• Vyriešiť kožné problémy nášho zákazníka v rekordnom čase
• Vidieť výsledky už po prvom ošetrení
• Bezpečné prísady, metódy a procesy
• Náklady pre zákazníka sú minimálne vďaka rýchlym výsledkom a menšiemu počtu opakovaných ošetrení v porovnaní s našimi konkurentmi

 

„Dare To Be Yourself“

V našich základných hodnotách pevne veríme v osobnú silu, ktorá nás povzbudzuje „ODVÁŽTE SA BYŤ SAMI SEBOU“.

Ako to robíme?
Na základe výnimočných produktov, procesov a protokolov dosahujeme optimálne výsledky, ktoré menia psychiku zákazníka a umožňujú mu vidieť život z inej perspektívy.