Ošetrenie Algae peeling

algae_peeling_produktyPrvá etapa akné, hyperpigmentácia, vrásky a znaky predčasného starnutia, omladenie

Kombinácia prírodných zložiek na báze byliniek z rias a perfluorokarbónu sa považuje za najpokročilejšie a najefektívnejšie ošetrenie najbežnejších kožných problémov na trhu; akné, poškodená a mastná koža, vrásky / ochabnutá pokožka, suchá pokožka, pigmentácie a starecké škvrny, jazvy a rozšírené póry. Je vhodný aj pre najcitlivejšiu pokožku.

Pretože ošetrenie DÉCAAR Algae peeling funguje biologicky, nemusíte ho otáčať ani nemusí mechanicky pôsobiť. Mikrovlákna pílingového prášku prenikajú do pokožky a spôsobujú zvýšený prietok krvi a tvorbu nových buniek, pretože tieto bunky sú v keratínovej vrstve a peeling DÉCAAR Algae je možné naniesť aj na citlivú pokožku. Z dôvodu zvýšenia počtu keratínových buniek sa začervenanie v pokožke zmierňuje. Pretože sú Langerhansove bunky stimulované a bakteriálny rast je ničený akné, je možné vo väčšine prípadov liečiť ekzémy aj ružovku.

ÚLOHY OŠETRENIA

 • zastaviť zápalové reakcie
 • zníženie hyperkeratózy vo folikule
 • normalizovať funkcie mazových žliaz
 • obnova buniek poškodených infiltrátmi a hĺbkové čistenie pórov
 • iniciovať procesy regenerácie pokožky
 • vyhladenie pokožky

BENEFITY

 • Čistí pokožku
 • Stimuluje obnovu buniek
 • Stimuluje fibroblasty k produkcii kolagénu a elastínu
 • Znižuje produkciu kožného mazu a bojuje proti baktériám
 • Stimuluje Langerhansove bunky
 • Normalizuje pigmentové škvrny
 • Normalizuje hrúbku pokožky

PLÁN A OPAKOVANIE OŠETRENIA

Program troch procedúr, jedenkrát týždenne počas troch týždňov, jeden týždeň nechajte pleť relaxovať a potom program opakujte až do dosiahnutia klinického účinku (počet ošetrení závisí od závažnosti akné, obvykle priemerne 3 - 6 aplikácií)

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča vykonať ošetrenie Breath of life (Dych života) po dokončení programu 3 ošetrení pred opakovaním programu.

ÚDRŽBA

Systematická aplikácia raz mesačne, aby sa zabránilo opakovaniu problému. V prípade, že nedôjde k žiadnym problémom s pokožkou, ale aby sa zabránilo ochabnutiu pokožky, aplikujte ošetrenie na jar a na jeseň, aby ste udržali rovnováhu pokožky.

KROKY K OŠETRENIU ALGAE PEELING

KROK 1 - čistenie povrchu pleti

 1. Naneste Puryfying cleansing gél na tvár, krk a dekolt, pokožku zľahka masírujte 2-3 minúty a potom zotrite vlhkou špongiou, prípadne inou vhodnou alternatívou
 2. Aplikujte Natural exfoliation scrub pre mastnú alebo normálnu pleť alebo Oxygen scrub pre suchú a citlivú pleť a masírujte 3-5 Umyte vlhkou špongiou alebo inou vhodnou alternatívou. V prípade citlivej pokožky nemasírujte, len nechajte pôsobiť.
 3. Očistite pokožku produktom Phyto lotion vatovými tampónmi

KROK 2 - príprava pleti

 1. Naneste tenkú vrstvu Pro cleansing gel mask, pri použití vaporizácie naneste masku iba na 10 minút. Začnite s čistením pleti, odstráňte pupienky, postupne odstraňujte gél
 2. Očistite pokožku produktom Phyto lotion vatovými tampónmi

KROK 3 - aplikácia peelingu

 1. Na ochranu očných viečok, obočia a nepravidelných materských znamienok naneste Oxygen massage cream
 2. Jedno vrecko Algae peeling (5g) rozpustite v 10-12 ml Natural peeling solution, až kým z toho nebude pasta. Dajte si rukavice a pomocou aplikátora alebo rúk naneste tenkú vrstvu pasty na pokožku tváre a ďalšie oblasti, ktoré chcete ošetriť (krk, prsia, chrbát)
 3. Do 5-10 minút, v závislosti od stupňa poškodenia a citlivosti pokožky, prípravok jemne vtierajte do pokožky. Ak zmes na pokožke zostane suchá, vydrhnite prsty a navlhčite pokožku
 4. V prípade veľmi hrubej pokožky nechajte prípravok na pokožke pôsobiť 10-15 minút. V prípade veľmi citlivej pokožky naneste Algae peeling ako masku a nechajte ju pôsobiť 5 minút bez masáže. Zvyšky odstráňte vlhkou špongiou alebo inou vhodnou alternatívou
 5. Vyčistite a obnovte pokožku pomocou Ph balancing lotion

Upozornenie: neošetrujte tvár, krk, dekolt a chrbát v jednom ošetrení, aby ste nadmerne nezaťažili lymfatický systém, tváre / krku, ktoré sa spájajú s kľúčnymi tepnami. Ak chcete ošetriť viac ako jednu oblasť, počkajte 24 hodín a použite jedno vrecúško na ďalšiu plochu.

KROK 4 – upokojenie ošetrenej oblasti

 1. Aplikujte Calming masku a nechajte pôsobiť 10-15 minút
 2. Umyte pomocou mokrých vatových tampónov a pomocou PH balancing lotion obnovte PH rovnováhu pokožky

KROK 5 – ochrana

 1. Naneste Oxygen gel a Oxygen cream SPF 30 - na omladenie
 2. Naneste Anti acne cream 24hr a Oxygen cream SPF 30 – na stupeň liečby akné

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Odporúča sa pacientovi používať produkty domácej starostlivosti DÉCAAR na optimalizáciu výsledku liečby (zlepšenie o viac ako 70% bolo zaznamenané, keď liečená osoba kombinovala liečbu s výrobkami domácej starostlivosti DÉCAAR).

Deň 1 - používajte len Calming mask

Od 2. dňa až do ďalšej liečby:

Purifying Cleansing gel

Ráno & večer

Natural Exfoliation Scrub alebo Oxygen Scrub

2 – 3 krát do týždňa

Phyto Lotion

Ráno & večer

Calming mask

2 – 3 krát do týždňa

Anti Acne Cream 24hr alebo Oxygen Gel

Ráno & večer

Oxygen Cream SPF 30

Každé 2 –3 hodiny počas dňa

 

osetrenie_algea_peeling