Ošetrenie Renaissance Alchemies

Starnúca pokožka, jemné čiary a vrásky, dehydratovaná, pigmentovaná pokožka

Renaissance Alchemies je inovatívna, prepracovaná komplexná a flexibilná metóda umožňujúca omladenie pleti. Podľa typu a obáv pokožky má profesionál v oblasti pokožky schopnosť poskytnúť správnu alchýmiu s pridaním správneho peptidu dávkovaním a kombinovaním najefektívnejších peptidov pre okamžité a bezpečné výsledky.

Renaissance Alchemies Peptides sú kategorizované ako signálne peptidy, stimulujú produkciu kolagénu varovaním fibroblastov, ktoré poškodzujú pokožku a je potrebné ich opraviť. Ako starneme, prirodzene produkujeme enzým, ktorý rozkladá pokožku, čo zase hovorí nášmu telu, že na jeho opravu musíme zvýšiť hladinu kolagénu a elastínu. My môžeme simulovať ten istý proces BEZ rozkladu kože pomocou peptidov Renaissance Alchemies na signalizáciu našich fibroblastov.

Pretože sú peptidy malé, môžu preniknúť cez ochranné bariéry pokožky a dostať sa tak do hlbších vrstiev používaných na liečenie a regeneráciu pokožky a na pomoc pri odstraňovaní poškodeného kolagénu. Signálne peptidy sú ideálne pre preventívnych a starnúcich klientov, ktorí chcú zlepšiť pevnosť svojej pokožky.

BENEFITY

Kabinentná starostlivosť Renaissance Alchemies Peptide je ideálnou metódou na ošetrenie prejavov starnutia, ktorá vám poskytne vynikajúce výsledky vrátane:

 • Dramatické zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky
 • Zníženie hĺbky vrások a odstránenie vrások
 • Anti-pigmentačné účinky zo stareckých škvŕn a pigmentovanej pokožky
 • Okamžité výsledky
 • Zlepšenie unavenej, matnej alebo zrelej pokožky
 • Jasnejšia a pružnejšia pokožka
 • Podporuje premenu buniek a urýchľuje spomalený systém, takže mladé kožné bunky sa dostanú rýchlejšie na vrchol a pokožka bude vyzerať mladšie

ČO MÔŽEM OČAKÁVAŤ PO MOJOM OŠETRENÍ?

Najlepšie výsledky sú zrejmé 1-5 dní po liečbe a majú kumulatívny účinok. Vaša pokožka bude znateľne hladšia, so zlepšením tónu, textúry a osvetlenia pokožky.

AKÉ SÚ RIZIKÁ PRI PEPTIDOVOM OŠETRENÍ?

Profesionál v oblasti pokožky musí dodržiavať protokol, ako je popísané nižšie, s použitím dávkovania peptidu podľa pokynov, pretože v každom posilňovači sú použité čisté zložky.

Ak bola klientovi diagnostikovaná pokožka náchylná na ružovku a kuperózu, je Warming sensory mask zakázaná, aby nedošlo k podráždeniu. Namiesto toho sa odporúča Sensory Mask.

POTREBNÉ PRÍSLUŠENSTVO

 • Stierka
 • Malá misa
 • Špongie
 • Čelenka

FÁZA DIAGNÓZY

Od profesionála v oblasti kože sa vyžaduje, aby dosiahol najlepšie výsledky podľa stavu a typu pokožky klienta úspešným a správnym dávkovaním a alchýmiou, výberom správneho posilňovača a zladenej masky. Pred začiatkom liečby je potrebné urobiť správne opatrenia a pozorovania, aby ste dosiahli najlepšiu diagnózu.

VÝBER SPRÁVNEJ MASKY

Vyberte správnu masku podľa stavu pokožky klienta a typu, ako je popísané nižšie. Môžete použiť iba jednu masku na klienta:

Warming sensory mask (Zahrievacia senzorická maska): pomáha obnoviť stratu vlhkosti a udržiavať pokožku sviežu, pomáha znižovať vzhľad jemných čiar a vrások, poskytuje vynikajúce protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Warming sensoring mask sa odporúča pre všetky typy pleti okrem pokožky s ružovkou a pokožkou náchylnou na kuperózu.

Sensory mask (Senzorická maska): pomáha obnoviť stratu vlhkosti a udržiavať pokožku sviežu, pomáha znižovať vzhľad jemných čiar a vrások, poskytuje vynikajúce protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Senzorická maska sa odporúča pre pokožku náchylnú na ružovku a kuperózu.

VÝBER SPRÁVNEHO KONCENTRÁTU

Vyberte správny koncentrát podľa stavu a typu pokožky klienta a podľa účinku posilňovača, ako je popísané nižšie. Môžete zvoliť použitie iba jedného koncentrátu alebo dokonca kombinovať všetky 4 koncentráty na rovnaké ošetrenie:

Line Booster Peptide: Bojuje proti vzhľadu zvislých čiar a vrások pre šťastnejší výraz tváre.

Bio-placenta Booster Peptide: pomáha zmierňovať príznaky starnutia, zlepšuje pružnosť pokožky a tvar línie pre úplný remodelačný efekt na rôzne oblasti tváre. Pokožka vyzerá hladko a mladšie.

Rise Up Booster Peptide: pomáha zmierňovať príznaky starnutia, zlepšuje pružnosť pokožky a tvar línie pre úplný remodelačný efekt na rôzne oblasti tváre. Pokožka vyzerá hladko a mladšie.

Illuminate Vitamin C: redukuje vzhľad epidermálne umiestneného melanínu a stareckých škvŕn, vyhladzuje jemné čiary a vrásky, zosvetľuje pokožku.

Príklad kombinácií

 • Klient s vráskami a stratou pevnosti: Line Booster Peptide + Bio-placenta Booster Peptide + Rise Up Booster Peptide
 • Klient s vráskami a tmavými škvrnami: Line Booster Peptide + Illuminate Vitamin C
 • Klient s pigmentáciou a stratou pevnosti: - Bio-placenta Booster Peptide + Rise Up Booster Peptide + Illuminate Vitamin C

DÁVKOVANIE

Dávkovanie peptidov

Profesionál v oblasti pokožky môže aplikovať dávku 2% až 4% aktívnej látky pre každý peptid, aby sa dosiahli rýchlejšie a lepšie výsledky.

Napríklad klientovi s hlbokými vráskami sa odporúča použiť 4% aktívnych.
2% aktívne = 3 kvapky
4% aktívne = 6 kvapiek

 

Dávkovanie Illuminate Vitamin C

Profesionál v oblasti pokožky môže aplikovať aktívnu dávku od 2% do 10%, aby sa dosiahli rýchlejšie a lepšie výsledky.

Odporúča sa (prepočet dávky: 2% aktívne = 3 kvapky):

 • nízka úroveň pigmentácie 2% až 4%
 • mierna úroveň pigmentácie 6%
 • vysoká úroveň pigmentácie 8% až 10%

KROKY RENNESAINCE ACLHEMIES

KROK 1 - čistenie povrchu pleti

 1. Použite vhodný čistiaci produkt Décaar podľa typu pleti
 2. Vyčistite oblasť pokožky, ktorá sa má ošetrovať a obnovte pokožku nanesením PH balancing lotion

KROK 2 – peeling

 1. Aplikujte Oxygen scrub na tvár a masírujte 3-5
 2. Odstráňte scrub pomocou vlhkých hubiek alebo inou vhodnou alternatívou

KROK 3 - aplikácia masky

 1. Vyberte masku podľa typu pleti a aplikujte do nej koncentráty podľa želaného výsledku
 2. Zmiešajte 5 ml masky pre každé ošetrenie bez ohľadu na počet koncentrátov a dávkovanie. Napríklad pre klienta, ktorý má normálnu pleť, hlboké vrásky a stredne pigmentovanú pleť, musíte vmiešať 5ml Warming sensory mask, 6 kvapiek peptidu Line Booster + 9 kvapiek Illuminate Vitamin C, kým sa spraví konzistencia pasty.
 3. Rovnomerne naneste zmes na ošetrované miesto. Vykonajte hĺbkovú masáž tkanív v oblasti tváre a dekoltu 10-15 minút a použite masážny valček Décaar Face Massage Roller ďalších 5 minút. Masku ďalej nechajte na pokožke po dobu 15 minút, čo umožní účinným látkam preniknúť cez pokožku a ošetriť dané
 4. Masku nezmývajte, prikladajte servítku čím odsajete nadbytok

KROK 4 – ochrana

 1. Aplikujte Oxygen Gel, Oxygen Cream SPF30 alebo Brightening Cream SPF50

osetrenie-renaissance-alchemyst