Ošetrenie s Ultrasonic Skin Blade

osetrenie-synergyDehydrovaná pleť, jemné linky a vrásky, strata pevnosti, opuchnutá pleť, povädnutá pleť 

Ošetrenie na spevnenie, zhydratovanie a rozjasnenie pleti s DÉCAAR Ultrasonic Skin Blade využíva kombináciu aktívnych zložiek spolu s energiou ultrazvukového prístroja na pleť, ktorý zintenzívňuje aktívne zložky a aktivuje vstrebávanie pleti, vďaka čomu ide o intenzívne a efektívne ošetrenie ideálne pre viaceré stavy pleti.

Ultrazvukové liftingové a hydratačné ošetrenie DÉCAAR je vyvinuté tak, aby poskytlo pleti extra bunkovú energiu pomocou ultrazvukových vĺn a stimulácie s elektrickými impulzami v kombinácii so špeciálne vybranými aktívnymi zložkami od laboratória DÉCAAR, aby bola pleť pevnejšia, zdravšia a žiarivejšia. 

BENEFITY

 • Exfoliuje a čistí pokožku.
 • Normalizuje vodnú rovnováhu.
 • Zvyšuje pevnosť kolagénových a elastínových vlákien v pokožke.
 • Zvyšuje bunkový metabolizmus, čím zvyšuje produkciu nových
 • Zdvihnite pokožku tým, že jej budete dávať elektrické impulzy ako „posilňovňu“.
 • Pomáha zvýšiť prietok
 • Obnovuje metabolické procesy v tkanivách.
 • Aktivuje obnovu buniek
 • Pôsobí ako hnací motor aktívnych zložiek v pokožke.
 • Znižuje začervenanie.

osetrenie-ultra-sonic

KROKY PROTOKOL

KROK 1 - ČISTENIE

 1. Odstráňte make-up pomocou 3 ml micelárnej vody Make-Up Remover Micellar Lotion alebo duálneho odličovača Dual Phase Make-Up
 2. Vyčistite pleť 3 ml čistiaceho mlieka Cleansing Milk, gélu Purifying Cleansing Gel alebo peny Delicate Foam Cleanser podľa typu pleti. Navlhčite si končeky prstov a pokračujte krúživými

KROK 2 – TONIZÁCIA

 1. Použite tonikum 3 ml pH Balancing Lotion alebo Phyto Lotion podľa typu

KROK 3 - HĹBKOVÉ ČISTENIE POMOCOU ULTRAZVUKOVEJ ŠPACHTLE Ultrasonic skin blade *

 1. Naneste jemným štetcom 3 ml zvoleného roztoku podľa stavu pokožky:
  1. A.  Regenerating Solution - regeneračný roztok
   Jemná exfoliácia obohatená o vitamíny, ktorá pomáha epidermálnej rekondicionácii. Je to multifunkčný roztok, ktorý exfoliuje, čistí pokožku a pripravuje pleť na ošetrenie.
  2. B.  Hydrating Solution - hydratačný roztok
   Tento hĺbkovo obnovujúci roztok hydratuje a zvlhčuje pokožku tváre zvnútra von a podporuje syntézu kolagénu. Je obohatený o prírodné zložky a naplnený kyselinou hyalurónovou, intenzívne hydratuje a ošetruje pokožku.
 1. Stlačením tlačidla napájania prejdite do predvoleného režimu Sonic. Rozsvieti sa červené svetlo režimu ultrazvukového čistenia.
 2. Držte obe strany ION vodiča
 3. Použite sonický čistič s čepeľou smerom nadol. Rozdeľte si tvár na časti tak, aby ste kĺzali po celej pokožke.
 4. Roh čepele použite na ťažšie dostupné časti, napríklad okolo nosných

 KROK 4 - OPLACHOVANIE

 1. Opláchnite pomocou mokrých špongií a vlažnej vody.

KROK 5 – TONIZÁCIA

 1. Použite tonikum 3 ml pH Balancing Lotion alebo Phyto Lotion podľa typu pleti.

KROK 6 – VÝŽIVA A BOOSTING POMOCOU NEGATÍVNEHO IÓNU S ULTRAZVUKOVÝM PEPTIDOM

osetrenie-tvar2Tento roztok sa používa na zníženie známok starnutia. Poskytuje okamžitý rozjasňujúci a hydratačný účinok a možno ho použiť po akejkoľvek terapii na zníženie citlivosti. Živiny ultrazvukového peptidu Ultrasound peptide pomáhajú preniknúť hlboko do pokožky. Naneste 1-3ml.

 1. Stlačením tlačidla napájania zapnite
 2. Keď je zariadenie zapnuté, trikrát kliknite na tlačidlo napájania, aby ste vstúpili do režimu negatívneho Rozsvieti sa modré svetlo.
 3. S čepeľou smerom nahor pomaly kĺzajte po pokožke pohybmi smerom von a nahor po celej ploche tváre (pohyby zopakujte približne 2-3 krát).

KROK 7 – STIMULÁCIA POMOCOU EMS STAROSTLIVOSTI

osetrenie-tvar2Liftingový režim, ktorý stimuluje kolagén a napína pokožku. Vlnová dĺžka produkovaná modrým svetlom prispieva k zlepšeniu zdravia a vzhľadu pokožky. Svetlo sa zameriava na vrásky a jemné linky na omladenie pleti.

 1. Opätovným kliknutím na tlačidlo napájania vstúpite do režimu Rozsvieti sa modré svetlo režimu zdvíhania
 2. Naneste niekoľko kvapiek Peptidového roztoku PEPTIDE SOLUTION na pokožku a masírujte, kým sa úplne nevstrebe.
 3. Naneste tenkú vrstvu BRIGHTENING GEL a použite ultrazvukovú čepeľ s čepeľou smerom von a kĺzajte po pokožke pohybmi nahor približne 5 minút.

KROK 8 - MASÁŽ

 1. Naneste Oxygen Massage Cream a vykonávajte intenzívnu masáž tváre po dobu 15 minút a ďalších 5 minút rollerom.

*TIP: Vyhnite sa masáži v prípade aknóznej pleti.

KROK 9 – UKĽUDNENIE A REGENERÁCIA

 1. Naneste hrubšiu vrstvu kyslíkovej masky a nechajte ju 10 minút pôsobiť. Počas masky pokračujeme v masáži dekoltu a rúk pomocou Kyslíkového masážneho krému.
 2. Vmasírujte prebytočné množstvo kyslíkovej

KROK 10 – OCHRANA

 1. Aplikujte očný krém: 1ml Energizing Eye Cream/ Instant Lift Eye Cream alebo 2ml Superior Eye, Neck & Décolleté.
 2. Aplikujte 2ml Oxygen Hydro 24hr/Dream Glow Cream alebo Youth Elixir Day
 3. Aplikujte krém s faktorom: 2ml Oxygen Cream SPF30/BB Oxygen Cream SPF50/Youth Elixir Suncare Cream SPF50 alebo Advanced Luminous

TIPY NA EFEKTÍVNE ČISTENIE A EXFOLIÁCIU

Odporúča sa použiť uvedené metódy nižšie:

osetrenie-tvar1Začnite od krku smerom nahor a posúvajte čepeľ vodorovne pozdĺž pokožky na oboch stranách tváre.
Metodicky pracujte na všetkých oblastiach tváre, ako je znázornené na obrázku.

 

 

 

 

osetrenie-tvar2Začnite od krku, pohybujte sa smerom nahor k línii vlasov a pohybujte čepeľou vertikálne pozdĺž pokožky.

 

 

 

 

 

osetrenie-tvar3Na čistenie a exfoliáciu okolo krivky nozdier použite zakrivený roh čepele.

 

 

 

 

 

osetrenie-tvar4Použite vytiahnutú strednú časť čepele na čistenie a/alebo exfoliáciu oblasti brady pod spodnou perou vertikálnymi ťahmi nadol.

 

 

 

osetrenie-Regenerating-SolutionRegenerating Solution - regeneračný roztok

Jemná exfoliácia obohatená o vitamíny, ktorá pomáha epidermálnej rekondicionácii. Je to multifunkčný roztok, ktorý exfoliuje, čistí pokožku a pripravuje pleť na ošetrenie.

INCI: Aqua (Water), Gluconolactone, Citric Acid, Glycerin, Dimethyl Isosorbide, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sodium Bicarbonate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Allantoin, Saccharum (Sugar Maple) Extract, Ethylhexyl glycerin, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Rhodosorus, Marinus Extract, Serine, Proline, Alanine, Sodium Phosphate, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA.

osetrenie-Hydrating-SolutionHydrating Solution - hydratačný roztok

Tento hĺbkovo obnovujúci roztok hydratuje a zvlhčuje pokožku tváre zvnútra von a podporuje syntézu kolagénu. Je obohatený o prírodné zložky a naplnený kyselinou hyalurónovou, intenzívne hydratuje a ošetruje pokožku.

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Allantoin, Ethylhexyl glycerin, Rhodosorus Marinus Extract, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Serine, Proline, Alanine, Sodium Phosphate, Sodium

 

osetrenie-Brightening-gelBrightening gel - rozjasňujúci gél

Naplnený ovocnými výťažkami a vysoko aktívnymi zložkami, ak sa používa spolu s aplikátorom, okamžite dodáva pokožke rozjasňujúci a rozžiarený efekt.

Tento odborný vzorec možno použiť s mnohými typmi aplikátorov- zariadení.

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Phenoxyethanol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Glycine, C15-19 Alkane,Pseudoalteromonas Ferment Extract, Ethylhexyl glycerin, Sorbitol, Lecithin, Proline, Parfum (Fragrance), Alanine, Hydroxyproline, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-6 Laurate, Glutamic Acid, Disodium EDTA, Arginine, Sorbitan Oleate, Polyglycerin-6, Citric Acid, Ceratonia Siliqua Gum, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Arbutin, SorbitanIsostearate, Serine, Sodium Metabisulfite, Sodium Phosphate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.

osetrenie-Peptide-ultrasoundPeptide ultrasound

Tento účinný peptid, formulovaný pre ultrazvukový aplikátor, pomáha znižovať známky starnutia. Použitie len malého množstva tohto peptidu má obrovský vplyv na procedúru tváre a poskytuje pokožke okamžitý a trvalý účinok.

INCI: Aqua(Water), Glycerin, Niacinamide, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Serine, Proline, Alanine, Sodium Phosphate, Dextran, N-Prolyl Palmitoyl Tripeptide-56 Acetate, Sodium Hydroxide, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Disodium EDTA.

 

osetrenie-Peptide-solutionPeptide solution

Tento roztok sa používa na zníženie známok starnutia a možno ho použiť v sprejovom aplikátore. Poskytuje okamžitý rozjasňujúci a hydratačný efekt. Môže sa použiť po exfoliačných procedúrach na zníženie začervenania.

INCI: Aqua(Water), Glycerin, Niacinamide, Dimethyl Isosorbide, Propanediol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Glycine, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Allantoin, Sorbitol, Ethylhexylglycerin, Rhodosorus Marinus Extract, Lecithin, Proline, Alanine, Hydroxyproline, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid, Arginine, Serine, Disodium EDTA, Sodium Phosphate, Dextran, N-Prolyl Palmitoyl Tripeptide-56 Acetate, Sodium Hydroxide, Trifluoroacetyl Tripeptide-2